Týden s Mentálními jazyky

dostupné do 16. 12. 2018

Den 7

CENTRA, SHRNUTÍ A POZVÁNÍ

Krásnou neděli všem, kteří jste prošli týdnem s Mentálními jazyky!

 

Hodně z vás se ptalo na otázky typu: "Jsem Psycholog, ale zároveň jsem flexibilní, je to možné?" Ano, je. Toto je jedna z nejčastějších otázek tohoto týdne.

A proto pro vás máme dnes ještě dvě videa - neprve jsme pro vás s Luckou natočily krátký živý webinář s odpovědí na tuto ústřední otázku, kde stručně vysvětlím, jak to s těmi jazyky a typy je. Také si řekneme rozdíl mezi otypováním a online kurzem - pro koho je co vhodnější. No a samozřejmě vás pozveme do kurzu. 🙂 

Ve druhém videu se dozvíte o osmi mentálních centrech, kde zazní ještě více detailů o tom, jak centra ovlivňují všechny jazyky a proč máte pocit, že na vás pasuje od každého něco. A díky kterému zase o něco více nahlédnete pod úpokličku Mentálních jazyků. 🙂 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Všechny typy používají všech 8 jazyků, jen jinak

Již víte, že se v typu střídá fixnost a flexibilita, introverze a extroverze a že každý typ je složen ze všech osmi mentálních jazyků, takže proto na vás sedí od každého trochu, něčeho víc, něčeho míň. V každém typu se střídá 8 jazyků v jiném pořadí.

 

 

Každý jazyk se může projevovat 8 x jinak

Představte si to na nějakém jídle: budete vařit z osmi stejných surovin, ale někomu vyjde zapečená zelenina, jinému smažené lečo, někomu zeleninová polévka a jinému salát. Suroviny budou pořád stejné, ale výsledný pokrm jiný. A tak je to i s typy. Každý z nás má v sobě něco z jazyka bojovníkapožitkáře (a ze všech dalších jazyků), takže není cílem vybrat si jen jeden z nich a ty ostatní považovat za cizí.

 

 

Ne každý, kdo jedná jazykem bojovníka, je typ Bojovník

Představte si, že máme mističku s etiketou bojovník a dáváme do ní lístečky, na kterých je napsáno "síla, agrese, výdrž, jednoznačnost, kontrola.." a další definice a charakteristiky toho jazyka. A později, až se dostaneme k popisu typu Bojovník, zjistíme, že si každý tento typ z mističky vytáhl to, s čím jeho povaha nejvíce souzní. Jeden typ Bojovníka si vytáhne silnou vůli a schopnost prosadit se, druhý typ Bojovníka si vytáhne kontrolu a adrenalinové sporty atd. Z toho vyplývá, že ani dva typy Bojovníka ve výsledku nebudou stejní.

Když se učíme samostatné jazyky, učíme se poznávat jazyk sám o sobě, oddělený od typu a charakterizujeme pouze jeho chování, abychom dobře znali jeho projevy. Nejedná se ještě o výsledný typ. Pouze zasazujeme do mističky s názvem jazyka ty vlastnosti, které se k tomu jazyku vážou.

No a někdo si z mističky jazyka bojovníka může taky vzít nějakou charakteristickou vlastnost, kterou potřebuje používat, ale může to být typ, který nemá jazyk bojovníka primárně na řídícím centru.

Jazyk bojovníka a typ Bojovník není totéž.

Posloupnost:

jazyky - charakteristika jazyků samostatně (ingredience)
centra - chování jazyků modifikují (způsoby vaření)
typy - kombinace všech jazyků v centrech (výsledná jídla)
vztahy - vazby mezi typy (kombinace jídel, co k čemu jak pasuje)

 

(obsahem online kurzu jsou první dvě úrovně)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DNEŠNÍ VIDEO

OSM CENTER OBECNĚ

Dnes vám ukážu ještě jedno studijní video - úvodní video o osmi centrech - ze II. Třídy našeho online kurzu, abyste věděli, jak je možné, že jste se našli v nějakém jazyce, ale zároveň vám toho sedělo více najednou.

Pamatujete, jak jsem ve třetím dni psala, že jsem typ Požitkáře, ale mluvím jazykem Herce? To proto, že se v typu člověka střídá introverze s extroverzí, flexibilita s fixností. Takže jedním z osmi jazyků se řídíte, a jiným mluvíte. Váš typ určuje vždy ten první jazyk, ten rozhodne o tom, jestli jste introvert nebo extrovert, fixní nebo flexibilní. Další jazyky hrají už jinou roli ve vašem chování, podle toho, v jakém centru jsou.

Pojďte se na ta centra podívat!

CENTRA - úvodní video z II. třídy ONLINE KURZU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Líbilo se vám to a chcete pokračovat? 

 

Máme pro vás několik možností:

Pokud se vám typologie líbila a chctet znát především sebe sama a svůj typ, objednejte se na zjištění vašeho typu, typologie vám přímo na míru:  ZDE o osobní typologii. Pokud chcete obdarovat někoho, o kom víte, že má o typování zájem, můžete mu koupit dárkový poukaz na otypování: ZDE poukazy

 

Zveme vás do online kurzu Škola Mentálních Jazyků!

V tomto týdnu jste ochutnali typologii zvanou Mentální jazyky a víte, jestli to je váš šálek čaje. Nyní se můžete rozhodnout, zda chcete pokračovat ve studiu - stejným stylem jako nyní - a vstoupit do online kurzu (první dvě třídy). Studium Mentálních jazyků je nejen zábavná, ale hlavně užitečná věc, kde se pomocí videí a úkolů budete učit poznávat sebe a své blízké.

A protože jsou Vánoce, tak jsme pro vás s Luckou připravily dárek: 
50% slevu na celý kurz!

 

Informace o kurzu zde:

www.skolamentalnichjazyku.cz

Pokud jste v minulosti zakoupili pouze první třídu a chcete pokračovat, koukněte do mailu, máme pro vás zprávu! 

 

Děkujeme vám za vaši početnou účast v týdnu s Mentálními jazyky zdarma. Přístupy vám ještě na další týden zůstanou. Pokud chcete týden zdarma doporučit svým blízkým a přátelům, je možné se registorvat do pondělní půlnoci 10. prosince. Moc se těšíme na vaše ohlasy a v průběhu příštího týdne se na cokoliv ptejte, pokud bude otázek více, natočíme pro vás další živé vysílání. Do online kurzu můžete vstoupit do nedělní 16.12. půlnoci

 

Krásný den a snad i na viděnou v kurzu!
Lucka a Saška

 

Líbil se vám týden zdarma?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Máte jiný vzkaz či dotaz? Rády odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

"Kolik mentálních jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem."