NAHLÉDNĚTE DO ZÁKULISÍ MENTÁLNÍCH JAZYKŮ

Ajaj! Týden zdarma jste bohužel zmeškali. Ale nezoufejte a podívejte se rovnou na náš online kurz. Když si ho objednáte do 14. dubna, získáte navíc slevu 50 % na otypování pro jednoho člověka a ušetříte až 1.200 Kč.
💙

Tudy vede cesta k pochopení sebe i lidí kolem nás.

☟☟☟

CO VÁS V TÝDNU ZDARMA ČEKÁ?

  • TEORIE: seznámíme vás s komunikační typologií Mentální Jazyky a jejími základními principy
  • VIDEA: každý den dostanete zdarma přístup ke studijním videím a materiálům z placeného kurzu
  • 4 SKUPINY JAZYKŮ: představíme vám jazyky těla, intuice, srdcerozumu a jejich projevy
  • 8 JAZYKŮ: poznáte bojovníka, požitkáře, vizionáře, filozofa, herce, psychologa, pracanta a přemýšlivce
  • EXTROVERT a INTROVERT: vysvětlíme vám, jak se skutečně chovají a proč
  • JAZYK BOJOVNÍKA: podrobně rozebereme jeden z osmi jazyků s video ukázkami a příklady z praxe

PROČ BYSTE SE MĚLI PŘIHLÁSIT?

♥ Protože s Mentálními jazyky můžete objevit novou perspektivu a dívat se na svět způsobem, který druhé lidi nehodnotí, nesrovnává a neškatulkuje.

 

Na světě je několik miliard lidí a ani jeden není stejný jako ten druhý. Mnohdy se v porovnání s ostatními cítíme ne dost dobří nebo jiní a z této odlišnosti máme strach: "Co když mi ublíží, co když mě nepřijmou, nebudou mě mít rádi. Co když si nebudeme rozumět, co když se neshodneme, co když budeme chtít každý něco jinak?"
Pokud bychom ale byli všichni stejní, neměli bychom se kam vyvíjet, co se učit. V rozdílnosti je smysl života, důvod existence a možnost přežití.

 Všichni máme mozek, ale každý si MYSLÍ něco jiného. 
Všichni máme pusu, ale každý ŘÍKÁ něco jiného.
Všichni máme srdce, ale každý CÍTÍ něco jiného.
Všichni máme uši, ale každý SLYŠÍ něco jiného.
Všichni máme oči, ale každý VIDÍ něco jiného.

♥ A protože od přírody nemůžeme být stejní, nezbývá nám nic jiného,
než se s tím naučit žít a vidět v tom výhody.

 

Ale podle jakého klíče máme těm rozdílům rozumět?
Jak se v té změti odlišností máme zorientovat?
Jak můžeme to vše uchopit a pochopit?

 

V životě zažíváme mnohé situace, kterým nerozumíme. Typologie Mentální Jazyky nám takové situace pomáhá pochopit právě proto, že je dokáže jednoduše vysvětlit. Zlepšuje úroveň vztahů tím, že nám překládá komunikaci s druhými a zjednodušuje vztahy. Nemusíme si věci brát tak osobně, nemusíme se pro mnoho situací trápit. Můžeme bez obav mluvit s druhými, aniž bychom se báli jejich odlišných pohledů na věc či rozdílných potřeb.

 

Budeme totiž schopni vidět jasněji, jak to druzí mysleli, když něco řekli nebo udělali a dokážeme druhé nesoudit podle svých měřítek a kritérií, ale uvidíme je jako indivuální bytosti, které mají své schopnosti i nedostatky - tak jako my.

 

Mottem Mentálních Jazyků je citát Alberta Einsteina:  "Když budeme rybu hodnotit podle její schopnosti vyšplhat na strom,  bude celý život žít v přesvědčení, že je neschopná."  Byla by škoda, abychom o sobě nebo o druhých celý život takto pochybovali. Místo toho se raději na sebe i druhé dívejme podle správně nastavených kritérií. Naše talenty a schopnosti tak budou moci vyniknout a obohatit svět.

 

S Mentálními Jazyky můžeme rozvíjet naši osobnost a poznávat svět, naučit se něco nového, porozumět někomu, koho jsme dlouhé roky nechápali, opřít se o své silné stránky a s těmi slabými se naučit pracovat.

CO JSOU MENTÁLNÍ JAZYKY?

Je to komunikační typologie,
která analyzuje chování člověka podle 4 základních klíčů:

Naše citlivost a síla
Naše myšlenky a vize
Naše emoce a city
Naše chápání a činy

Podívejte se, jak jazyky reagují v praxi:

KDO JE AUTORKOU MENTÁLNÍCH JAZYKŮ?

MgA. Alexandra Polarczyk

autorka a lektorka Mentálních Jazyků
Mentální Jazyky vycházejí z mého dlouholetého samostudia ruské typologie Socionika, která vychází z výzkumu C. G. Junga a rozvíjí tyto myšlenky podobně jako jiné typologie (např. MBTI). Tento ruský systém jsem vlastním zkoumáním a pozorováním posunula dál - přepracovala jej, rozvinula a našla nové postupy v typování, výuce a vysvětlení typů. Čímž vznikla současná podoba Mentálních Jazyků - typologie, která odpovídá naší době a mentalitě a na lidi a jejich chování nahlíží hoslitickým způsobem.

Týden ZDARMA
s Mentálními jazyky
začíná v pondělí 25. 3. 2019

 

Těšíme se na vás!