WEBINÁŘ PRO ŽENY  

   

CHCI DOSTAT UPOZORNĚNÍ PŘÍŠTĚ

☟☟☟

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem k Mentálním jazykům v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde

Co se ve webináři dozvíme?

 

Společně se podíváme na tématiku ženství z pohledu Mentálních jazyků. Co ženám diktuje společnost a co nám o typech žen poví Mentální jazyky? Prozkoumáme témata:
 
❉ partnerství
❉ sebevědomí ženy
❉ přijetí ženy
❉ role ženy podle společenských měřítek
 sexualita ženy
 
❉ ❉ 
 

☞ JAKÁ JSEM ŽENA?  

Sledujte webinář, najdete tam mnoho příkladů z praxe a třeba se najdete! 🙂 
 Alexandra Polarczyk

"Baví mě pozorovat lidi a odpovídat na otázky, které smysluplně vysvětlují, proč se každý člověk chová jinak a podle jakých zákonitostí funguje lidská mysl."

Mentální jazyky vznikly z celoživotní touhy znát příčiny chování lidí, pochopit podstatu a smysl toho, proč se věci nějak dějí.  Učit lidi sebelásce, přijetí a vzájemnému porozumění vnímám jako své životní poslání. Mentální jazyky pomáhají stovkám lidí pochopit sebe nebo své blízké, pracovat na sobě podle konkrétního klíče a já je sdílím s lidmi na osobních konzultacích, přednáškách, své festivalech a kurzech.

www.mentalnijazyky.cz