Webinář Mentální jazyky a život

Lucie Harnošová si pozvala lektorku Mentálních jazyků Sašku Polarczyk a dvě přítelkyně, které s Mentálními jazyky pracují v běžném každodenním životě ve svých rodinách. 

Dozvíte se, jak tato metoda pomáhá v rodičovství, partnerství, v komunikaci s přáteli či kolegy v práci - zkrátka v situacích, které zažíváte denně v praxi a jak jsou prosté, tak jsou i zásadně důležité.

Neotálejte

webinář bude dostupný pouze:

Více o Mentálních jazycích

Pokud se chcete dozvědět více o Mentálních jazycích, klikněte zde:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Irena Kubantová, maminka 3 dětí  (Tadeáš 8 let, Ema 6 let, Ellen 3,5 roku). Věnuje se vzdělávání rodičů v oblasti Montessori pedagogiky a Komunikace. 

"K Mentálním jazykům jsem se dostala před 2 lety díky své nejmladší dceři, kdy jsem měla pocit, že navzdory zkušenostem se dvěma staršími dětmi nechápu, jak s ní rozumně a efektivně komunikovat. Přinesly nám větší pochopení a velkou úlevu. U každého člena rodiny rozumím tomu, jak se vyjadřuje, jak s ním mluvit, jak ho podpořit, jak se postavit ke stresu, který zažívá. Je mi jasnější, jak naložit se svými pocity a efektivně se domlouvat s každým z nich. Takže je zde více klidu a každý víme, kam namířit svoje síly."

 

Kateřina Stojaspalová, maminka 2 dětí (Klára 7 let, Jeroným 3 roky). Pracuje jako marketingová specialistka. 

" K této metodě jsem se dostala před 3 lety a ihned mě pohltila. Podobné typologie znám dlouho, ale Mentální jazyky jdou více do hloubky a dokážou být přesnější a konkrétnější. Je to pro mě nástroj, který mi pomáhá pochopit druhé lidi a vidět, co potřebují. Do rodiny nám Mentální jazyky vnesly úlevu a nadhled. Snažíme se navzájem přijímat takoví, jací jsme, nedělat na sebe nátlaky a nešílet z příležitostných konfliktů, což nám otevírá úplně nové možnosti pohodového soužití."