repríza webináře Mentální jazyky a život

pátek 19.5. ve 20:00

Lucie Harnošová si pozvala lektorku Mentálních jazyků Sašku Polarczyk a dvě přítelkyně, které s Mentálními jazyky pracují v běžném každodenním životě ve svých rodinách. 

Dozvíte se, jak tato metoda pomáhá v rodičovství, partnerství, v komunikaci s přáteli či kolegy v práci - zkrátka v situacích, které zažíváte denně v praxi a jak jsou prosté, tak jsou i zásadně důležité.

VÍCE INFORMACÍ O MENTÁLNÍCH JAZYCÍCH NAJDETE ZDE

 

Webinář spustíme za

Přihlášení k webináři

"K Mentálním jazykům jsem se dostala před 2 lety díky své nejmladší dceři, kdy jsem měla pocit, že navzdory zkušenostem se dvěma staršími dětmi nechápu, jak s ní rozumně a efektivně komunikovat. Mentální jazyky nám přinesly větší pochopení a velkou úlevu. U každého člena rodiny rozumím tomu, jak se vyjadřuje, jak s ním mluvit, jak ho podpořit, jak se postavit ke stresu, který zažívá. Je mi jasnější, jak naložit se svými pocity a efektivně se domlouvat s každým z nich. Je zde více klidu a každý víme, kam namířit svoje síly."
Irena Kubantovámaminka 3 dětí (Tadeáš 8, Ema 6, Ellen 3,5), věnuje se vzdělávání rodičů v oblasti Montessori pedagogiky a komunikace
" K této metodě jsem se dostala před 3 lety a ihned mě pohltila. Podobné typologie znám dlouho, ale Mentální jazyky jdou více do hloubky a dokážou být přesnější a konkrétnější. Je to pro mě nástroj, který mi pomáhá pochopit druhé lidi a vidět, co potřebují. Do rodiny nám Mentální jazyky vnesly úlevu a nadhled. Snažíme se navzájem přijímat takoví, jací jsme, nedělat na sebe nátlaky a nešílet z příležitostných konfliktů, což nám otevírá úplně nové možnosti pohodového soužití."
Kateřina Stojaspalovámaminka 2 dětí (Klára 7 a Jeroným 3), pracuje jako marketingová specialistka