Den 2

☟☟☟

JAZYKY TĚLA

Do skupiny jazyků těla patří jazyk požitkáře a jazyk bojovníka. Liší se tím, že u Požitkáře se tělo projevuje v introvertní podobě a u Bojovníka v extrovertní. Podívejte se na video, kde si o nich povíme víc.

Dozvíte se například, jaké jsou jejich pozitivní a negativní vlastnosti, jak se projevují ve vztazích, u dětí, v sexu, v práci... A jako bonus jsme pro vás připavili přehledné srovnání těchto jazyků v podobě obrázku, který můžete využívat jako učební pomůcku. Najdete ho pod videem.

A teď už se můžete vrhnout na poznávaní jazyků těla.
Přejeme příjemnou zábavu! :)

JAZYKY TĚLA VIDEO

JAZYKY TĚLA SROVNÁNÍ

PÁR SLOV NA ZÁVĚR DNEŠNÍHO DNE

Lidé se silnými jazyky těla působí spolehlivě a vytváří dojem, že se o ně můžeme opřít. Jsou stabilní a zvyklí na to, co dobře znají a mají vyzkoušené. Proto nemají vždy rádi změny, i když jsou to flexibilní jazyky. Výborně se orientují v prostoru a dobře si všímají všeho hmotného, praktického a uchopitelného. Dokážou flexibilně reagovat na to, co se právě děje, žijí tady a teď. Neřeší, co bylo, ani co bude, chtějí všechno hned. Jazyky těla jsou iracionální v tom, že vnímají pocitově skrze smysly. Toto vnímání se ale těžko uchopuje, protože nelze definovat, odkud přesně pochází - prostě z těla. Nekteří lidé si to ale pletou s intuicí, kterou si podrobněji vysvětlíme v následujícím dni.