ONLINE KURZ MENTÁLNÍ JAZYKY
"START"

Zapojte se!

START je tu pro ty, kteří chtějí ochutnat

a DOZVĚDĚT se něco nového

:)

 

Typologie nám pomáhá rozumět tomu,
co se okolo nás a uvnitř nás děje.


Co s Mentálními jazyky můžeme získat?

ŽÍT v pohodě a nemyslet si, že se všecko spiklo proti nám..

VĚDĚT, že některé věci se nedějí proto, aby nás štvaly, ale proto, že fungují na jiných zákonitostech, než fungujeme my..

POCHOPIT, že druzí lidé vnímají a komunikují svými jazyky a naše neshody mohou pramenit pouze z toho, že si to neumíme přeložit správně.. 

VNÍMAT individualitu i mezi stejnými typy, vnímat vlastní limity a rozvíjet své jazyky..

 


V kurzu se budete učit 8 mentálních jazyků

VIDEA JSOU ROZDĚLENA:

  1. 4 základní skupiny jazyků  hlava srdce intuice tělo 
  2. Jazyky HLAVY s jejich extro x intro projevy v různých situacích
  3. Jazyky SRDCE s jejich extro x intro projevy v různých situacích
  4. Jazyky INTUICE s jejich extro x intro projevy v různých situacích
  5. Jazyků TĚLA s jejich extro x intro projevy v různých situacích
  6. Shrnutí a uplatnění Mentálních jazyků v životě

Kurz vede MgA. Alexandra Polarczyk, tvůrkyně typologie Mentální jazyky


CHCETE OBJEDNAT KURZ ZA 800 KČ ?

☟☟☟☟☟  HODNOCENÍ KURZU ☟☟

✰✰✰✰✰


Co říkají o kurzu účastníci I. a II.Třídy? 

Už chápu myšlení ostatních lidí a snažím se je hned nehodnotit a hlavně jim hned nevynadat a nelajnovat jim život. Je to skvělá možnost dozvědět se o chování, jednání a myšlení nejen svém, ale hlavně lidí ve svém okolí, a také návod jak s jimi jednat a v klidu se domluvit!

Míša V.I. Třída

I přesto, že jsem o mentálních jazycích už něco věděla ze Saščiných živých seminářů a z otypování sebe i dětí, jsem si koupila i online kurz. A udělala jsem moc dobře. Zase jsem se dozvěděla a zjistila další informace a docvakla mi další spousta věcí. A čím víc toho o MJ zjišťuji, tím víc mě to baví a zajímá. Daří se mi lidi nehodnotit, nesoudit, chápat, že každý to má jinak. A také že ke každému je potřeba přistupovat jinak. Jinak s ním komunikovat. Hodně mi to pomohlo pochopit moje děti. Kurz bych určitě doporučila. Člověk pak začne na druhé lidi pohlížet trochu jinou optikou a začne více chápat, že to druzí nemusí mít stejně jako on.

Jitka K.I. Třída a účastnice živých kurzů

Téma mentálnych jazykov ma veľmi zaujala, hlavne čo sa týka chápať viac druhých, prečo sa v danej situácii správajú tak, či onak a ako na to reagovať. Kurz MJ by som doporučila všetkým, ktorí majú problém pochopiť či už svojho manžela/manželku, alebo svoje deti, respektíve kolegov v práci, ľuďom, ktorí chcú lepšie vychádzať s druhými.

Martina Z.I.Třída

Dobrý den, velice Vám děkuji za toto video a za zmínění knihy Naomi Aldort a také knihy o Kontaktním rodičovství. V mnoha směrech jsem si myslela, že jsem selhala, když jsem nebyla schopna malou "narvat do šátku" nebo když jsem si myslela, že je agresivní apod. Teď už vím, že nic není špatně a nic není 100 správně a je třeba hlavně sledovat, vnímat a cítit. Ješte jednou děkuji, moc mi video pomohlo a moc jsem si ho užila. Ať se Vám daří, díky za kazdé nové video a informace a mejte se báječně.

H. Dohnalovásledující webináře Jakou řečí mluví mysl vašeho dítěte?

Prave jsem dokoukala webinář. Diky Lucie Harnošová a velké srdečné pozdravy paní Saše. 💗 Už dlouho mě nic neuklidnilo jako tohle vaše video. Snažím se, sbíram střípky pro výchovu svých dětí. Pracuji i na sobě, věnuji se sobě a děkuju za vysvětlení čtyř jazyků.

Jana V.posluchačka webináře Jakou řečí mluví myls vašeho dítěte

Dobrý den, moc děkujeme za nové video o Bojovníkovi! Je skvělé, pomohlo nám víc, než všechny dosavadní kurzy, knihy (Nevýchova, Respektovat a být respektován atd. - nic nezabírá) a my se necítíme až tak neschopnými rodiči...

Jana L.účastnice kurzu

Chcete se ještě na něco zeptat?

Rádi poradíme!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů


"Kolik mentálních jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem."